Onu Hediye Kartı ile Şaşırt

Hediye almak istiyorsun, bi bakıyorsun güzel defterler var, oo güzelmiş, oo bu da güzelmiş, e bu da güzelmiş, aa bu da güzelmiş derken seçemiyorsun. Hiç kasma. Bırak kendi seçsin. Sen hediyelik defterin madenini bulmuş, kıyağını yapmışsın zaten. Şimdi iyi bir hediye notu bulman kaldı. Hadi bakalım. Kolay gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl Hediye Kartı alırım?
– Hediye Kartını diğer ürünler gibi sepetine ekleyebilirsin. Yapman gereken tek şey hediye göndermek istediğin kişinin e-posta adresini belirtmek ve gönderim zamanını seçmek. Zamanı geldiğinde, Hediye Kartın otomatik olarak e-posta ile gönderilir. Aynı zamanda sana da bir bilgilendirme e-postası iletilir.

2. Hediye Kartı nasıl kullanılır?
– Sepet Detay sayfasında veya Ödeme sayfasında “Hediye Kartı veya Kupon Kullan” yazan kutuya Hediye Kartı kodunu girmen yeterli.

3. Sipariş sırasında Hediye Kartı’mdaki tüm bakiyeyi kullanmazsam ne olur?
– Kalan bakiye bir sonraki siparişinde kullanılmak için seni bekliyor olacak.

4. Vereceğim sipariş Hediye Kartı’ndaki bakiyeden daha fazla tutuyorsa ne olur?
– Sipariş tutarından Hediye Kartı’nın tutarı düşüldükten sonra üstünü ödeme yöntemlerimizden biriyle (kredi kartı, banka kartı ya da havale) tamamlayabilirsin.

5. Hediye Kartı iade edilir mi?
– Hayır, ama Hediye Kartı ile verdiğin siparişin tamamı veya bir kısmı için iade alabilirsin. İade edilen tutar Hediye Kartı’na geri yüklenecektir.

6. Tek bir sipariş içerisinde hem Hediye Kartı hem de seçtiğim ürünler olabilir mi?
– Evet, sepetine seçtiğin ürünleri ve istediğin sayıda Hediye Kartı ekleyip satın alabilirsin. Seçtiğin ürünler satın alma sırasında belirttiğin adrese gönderilir. Hediye Kartı ise onu sepetine eklerken belirttiğin e-posta adresine gönderilir.

7. Hediye Kartı’nın geçerliliği ne kadar?
– Süresiz!

8. Hediye Kartı ile alışveriş yaparken kargo ücreti var mı?
– Evet, kargo ücretini de hediye kartı tutarına eklemeyi düşünmelisin. Hediye kartını kullanan kişi ürün bedeli + kargo ücreti şeklinde ödeme yapar. Aşağıdaki gibi bir senaryoda alıcının hiç ödeme yapmaması için 33,45₺’lik bir hediye kartı göndermeniz gerekir.

Örnek Senaryo: 25₺ (Ürün Bedeli) + 8,45₺ (Kargo Bedeli) = 33,45₺ (Toplam Tutar)

9. Hediye Kartı ile yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası geçerli mi?
– Evet, eğer gönderdiğin hediye kartı 100₺ üzerindeyse ve alıcı kişi tek seferde tüm hediye kartı bakiyesini kullanırsa kargo ücreti ödemez.

Hadi şimdi

Hediye Kartını Oluşturalım